پیام رییس پوهنتون پکتیا به مناسبت عید سعید فطر!

pu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۸ - ۱۳:۲۴
uni

پیام رییس پوهنتون پکتیا به مناسبت عید سعید فطر!

عید جشن مذهبی امت اسلامی میباشد که توسط تمام مسلمین جهان و هموطنان قهرمان ما همه ساله جشن گرفته می شود. از آنجایی که میلیون ها یتیم در اثر جنگ ظالمانه در کشور ما به جا مانده اند، امیدوارم که در طول روزهای عید به آنها عشق و غذای خاصی بدهید و آنها را به خانه هایتان مهمان کنید تا عدم حضور پدران و اقارب خویش را احساس نکنند و اذیت نشوند. به نیازمندان خویش کمک کنید تا آنها نیز بتوانند عید فطر را با شادی جشن بگیرند. من به عنوان رئیس و خادم پوهنتون پکتیا، عید سعید فطر را به رئیس صاحب جمهور محمد اشرف غنی، رهبران و نمایندگان هر دو مجلس پارلمان، اعضای محترم کابینه، وزیر محترم و رهبری وزارت تحصیلات عالی، والی محترم پکتیا محمد حلیم فدایی، نماینده گان محترم شواری ولایتی، رؤسای محترم اداری، مردم غیور ولایت پکتیا، هموطنان گرامی، نیروهای محترم امنیتی کشور، معاونان نوآور من، رؤسای محترم پوهنځی ها، مربیان جوانان پوهنتون و کشور اساتید گرامی، زیبایی پوهنتون و کشور و رهبران آینده دانشجویان عزیز و کارکنان قهرمان پوهنتون تبریک وتهنیت عرض می دارم. آرزومندم عید را به خوشی سپری نموده و آتش بس سه روزه را خداوند متعال به آتش بس دائمی و پایدار تبدیل نماید.

آمین ثم آمین

عرض ادب

برادر کوچکتر و خدمتګار شما

پوهندوی دکتور سید ولی جلالزی.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۰:۴۴
Background image

اقدام دیګر برای ایجاد محیط سبز

محترم پوهنمل حمیدالله صدیقی ، رئیس پوهنځي انجینری ،محترم پوهنمل سید میراغامعنوی آمر تضمین کیفیت پوهنځی انجینری، محترم پوهنیارقیوم شاه ارغوان ، استاد دیپارتمنت مهندسی و محترم پوهنیارمحمد. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۰:۳۹
Background image

اطلاعیه!

اطلاعیه!

اداره ملی امتحانات کانکور در نظر دراند تا امتحان بستهای تذکره الکترونیکی اداره ملی احصائیه ولایات پکتیا، پکتیکا و خوست را در پوهنتون پکتیا اخذ نمایند، اجرای عملیه بایومتریک و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۸ - ۱۳:۲۷
Background image

پروژه اعمار جمنازیوم پوهنتون پکتیا به ارزش ۵۰ میلیون افغانی از بودجه واحد عملیاتی مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان در این نهاد تحصیلی اعمار می ګردد

 

پروژه اعمار جمنازیوم پوهنتون پکتیا به ارزش ۵۰ میلیون افغانی از بودجه واحد عملیاتی مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان در این نهاد تحصیلی اعمار می ګردد که پروژه متذکره یکی از مهم. . .

BACK TO NEWS